Centrum rekondice

Profesionální sportovně-terapeutické centrum, které nabízí širokou škálu služeb, jak profesionálním sportovcům (jednotlivcům i celým týmům), tak i široké veřejnosti (http://centrumrekondice-cz.webnode.cz/).

Terapeutický přístroj Redcord (cvičení v lanech pod vedením profesionálního fyzioterapeuta) je využíván pro skupinovou i individuální terapii.

Skupinová cvičení: cvičení pro ženy, děti, seniory, ale také pro těhotné ženy i maminky po porodu.

Individuální terapie: diagnostika pohybového aparátu a následný individuální plán cvičení včetně konečného zhodnocení úspěšnosti celé terapie (nejčastěji využívána klienty s bolestmi zad, krční páteře a hlavy, s bolestmi kloubů a končetin, dále při poúrazových a pooperačních stavech, při neurologických potížích, vadném držení těla, ale i nadváze a obezitě).

Sport program: skupinový i individuální kondiční trénink s cílem zvyšování výkonnosti a dosažení optimálního sportovního výkonu s důrazem na prevenci zranění a přetížení (kondiční trénink je upraven a přizpůsoben dle specifik sportovních odvětví).

Vertebrografie (spinální křivka): zařízení, které sleduje osu páteře a vyjadřuje nejenom anatomickou skladbu (případné deformity), ale i funkční stav svalového aparátu, dále může znázornit efekt cvičení u vadného držení i změny svalové tkáně.

REZERVACE