Sportovní plochy

NAŠE SPORTOVNÍ PLOCHY

_
Informace k pronájmu

Při vstupu do BB Areny Vás přivítá příjemná a schopná obsluha, která Vám jistě pomůže při základní orientaci v areálu.
Ve většině prostor se lze připojit bezplatně k internetu prostřednictvím naší wi-fi sítě.
Čekání na hodinu cvičení, či na volný badmintonový kurt si můžete ukrátit sledováním velké televize a přitom si v klidu vypít a sníst drobné občerstvení zakoupené v naší kavárně.

Nabízíme k samostatnému pronájmu jednotlivé sportovní haly a to jak sportovním klubům, tak i jednotlivcům. V případě zájmu je možné pronajmout i více hal pro Vaše potřeby. Sportovní haly můžete využít k uspořádání badmintonového turnaje, florbalového turnaje, tenisových zápasů a to jak pro jednotlivce, tak i pro firmy nebo také pro sportovní oddíly, kluby či svazy. Pořádali se u nás také soutěže v kick boxu, sportovním aerobiku, sportovním rockenrolu, také šermířské turnaje a spousta dalšího. Jednotlivé sportovní akce můžete najít v naší fotogalerii.

Pro Vaši akci jsme schopni nabídnout individuální přístup, stabilní internetové připojení, možnost využití kavárny a jejího občerstvení, služby příjemné recepce a kvalitní a dostatečně velké šatny a sociálního zázemí.

Vždy se snažíme domluvit a pokud možno vyjít vstříc, abyste svou sportovní akci zrealizovali v klidu a naprosté spokojenosti.

Vždy zpracováváme nabídku na základě Vašich individuálních požadavků a proto se neváhejte obrátit přímo na nás: info@bbarena.cz

Otevírací doba areálu a sportovní haly:

po – čt: 7 – 22 hod
pá:   7 – 21:30 hod
so + ne: 9 – 21 hod

Pevně věříme, že recepce ve Vás zanechá příjemný dojem a budete se k nám rádi vracet.

Hala na parkour

Sportovní halu na Parkour jsme pro Vás vybudovali v letech 2017 – 2018.

Jedná se o halu s umělým povrchem TARAFLEX®, odrazovou rampou ve výšce 3,5m a dopadovou jámou. Dále jsou zde různé překážky a rampy a soustava hrazd, která Vás nutí překonávat vlastní limity. Dále zde máme tyč a lano na šplhání do výšky 4,5m.

Parkourové cvičení u nás najdete pod Sportovní akademií P&M Petry Kadlecové Dočekalové a kde si i můžete domluvit tréninkové lekce.

Rozměry parkourové haly: 16,5 x 7,5 m

Stolní tenis

Stolní tenis (chybně ping pong) je bezkontaktní míčový sport hraný s pálkou. Hrací plochu tvoří horní deska stolu, která je rozdělena síťkou na dvě poloviny, tím se odlišuje od ostatních podobných sportů, jako je např. tenis, badminton nebo squash a podél níž se pohybují hráči. Hraje se buď ve dvouhře nebo ve čtyřhře.

Místnost se stolem na stolní tenis je dostatečně veliká, rozměry 4,8m x 8,2m a na podlaze je položen sportovní povrch TARAFLEX®. Hrajeme na kvalitním německém stole BUTTERFLY Playback Rollaway. Velikost místnosti je naprosto dostačující pro pohodové hraní a příjemný sportovní zážitek, i když budete hrát dále od stolu.

Přijďte si k nám vyzkoušet další z raketových sportů.

Florbalová hala

Sportovní hala se sportovním povrchem Gerflor pro florbal a o víkendech hlavně pro badminton.
Je zde umístěno pět plonohodnotných badmintonových kurtů.

Tato hala na badminton je vybavena stejnou technologií průsvitných stropů, jako hala na tenis a během dne poskytují výborné světelné podmínky pro hraní. Hala má v nejvyšším místě 7,5 m, což pro potřeby hobby badmmintonu je více než dostačující.

Rozměry sportoviště : 36m x 16,5 m

Tenisová hala

Naše zkušenosti na sportovním poli jsme zůročili při výstabě nových tenisových hal. Unikátní systém průsvitných stropů zajišťuje ideální podmínky a dostatek denního světla za každých podmínek.

Tenisová hala s umělou trávou se standartními rozměry tenisových hřišť a s dostatečnými výběhy je určená zejména pro rekreační hráče..

Zajišťujeme trénink tenisu pod dohledem školených trenérů 2. a 3. třídy.
Mladé nadané sportovce trénujeme již od 4 let věku.

Rozměr haly: 36m x 16,5m

Víceúčelová hala

Sportovní hala s komfortním umělým povrchem (v jádru odlehčený dřevěnými rošty) využívaná pro šerm, badminton, basketbal, trénink florbalu a jiné.

Tato hala je vybavena šestnácti šermířskými dráhami na špičkové úrovni, s možností nejen denního tréninku, ale i pořádání domácích i mezinárodních soustředění a soutěží vč. světových pohárů

V roce 2014 proběhla rekonstrukce zničeného dřevěného roštu a pokládka nové sportovní podlahy od firmy Tarkett. Díky novému uspořádání badmintonových kurtů se značně zlepšila využitelnost celé haly a také se značně zlepšila orientace na badmintonovém kurtu díky jeho barevnému odlišení.

Rozměry sportoviště: 35 x 18 m

Badmintonové haly

Sportovní hala s umělým povrchem TARAFLEX®, nejčastěji využívaná pro badminton, florbal a jiné sporty. Hala má v nejvyšším místě 11,5 m, proto je hraní badmintonu velmi příjemné a i v teplých měsících je v hale příjemné klima. Dostatek světla je zajištěn velkým stropním světlíkem a také bočními velikými okny. Podlaha je velice kvalitní a poskytuje kvalitní oporu a tím zajišťuje dobrý pohyb po badmintonovém kurtu.

Rozměry sportoviště : 35 x 19 m

Sportovní hala s umělým povrchem TARAFLEX®, využívaná jen pro badminton.

Tato hala na badminton je vybavena stejnou technologií průsvitných stropů, jako hala na tenis a během dne poskytují výborné světelné podmínky pro hraní. Hala má v nejvyšším místě 7,5 m, což pro potřeby hobby badmmintonu je více než dostačující.

Podlaha je velice kvalitní a poskytuje kvalitní oporu a tím zajišťuje dobrý pohyb po badmintonovém kurtu.

Rozměry sportoviště : 29 x 16,5 m

Sportovní hala s umělým povrchem TARAFLEX®, využívaná jen pro badminton a jsou zde umístěny pouze dva badmintonové kurty.

Tato hala na badminton je vybavena stejnou technologií průsvitných stropů, jako hala na tenis a během dne poskytují výborné světelné podmínky pro hraní. Hala má v nejvyšším místě 7,5 m, což pro potřeby hobby badmintonu je více než dostačující.

Dříve v této hale byl umístěn koberec s umělou trávou, ale v červenci 2018 proběhla rekonstrukce a nyní je zde již kvalitní sportovní podlaha, která je složena z dřeveného roštu, dřevěných desek a vrchní sportovní podlahy od firmy Gerflor. Podlaha je velice kvalitní a poskytuje kvalitní oporu a tím zajišťuje dobrý pohyb po badmintonovém kurtu.

Rozměry sportoviště : 18 x 16,5 m

REZERVACE