Naleznete u nás firmy, které Vám mohou pomoci a to jak se zdravím, tak Vám poradí s nákupem šermířského materiálu nebo Vás ve sportovním klubu naučí badminton, florbal či parkour.

Vše pro šerm - 5M

Společnost 5M se zabývá prodejem šermířského vybavení a materiálu značek 5M, Adidas a je zastoupením produktů firmy ALLSTAR pro Českou Republiku. Nabízíme široký sortiment šermířského zboží pro všechny druhy zbraní – kord, fleret, šavle, rovněž tak oblečení a doplňkový šermířský materiál. Dále vám můžeme dodat kompletní vybavení šermířských hal pro trénink i soutěže.

Vítejte na 5M eshopu s šermířským vybavením. 

TELEFONNÍ ČÍSLO: +420 774 737 781 pro konzultace a infromace týkající se šermířského vybavení

Florbalový klub BLACK ANGELS

Florbalový klub BLACK ANGELS byl založen v dubnu roku 2006 jako občanské sdružení se stejným názvem.

První herní sezóna byla 2006/2007 se sedmi družstvy a přibližně 70 aktivními členy. Od té doby si organizovanou prací budujeme pevnou pozici na florbalové mapě Prahy i celé ČR. Naše mládežnické týmy se vypracovaly na nejvyšší příčky ligových soutěží. Elévy, mladší žáci, starší žáci a dorostenci hrají nejvyšší soutěže svých kategorií. V roce 2017 si dorostenci sáhli na stříbrné medaile na mistrovství ČR, které klub BLACK ANGELS také pořádal jakožto nejúspěšnější celek po základní části. A jádro toho samého týmu o sezónu později dosáhlo na stříbrné medaile i v kategorii juniorů. V sezóně 2017/18 ti nejlepší hráči ze stříbrného ročníku táhnou již družstvo mužů za postupem do Superligy!

informace o florbalovém oddíle Black Angels najdete zde

SC Praha

Centrum sportovního šermu SC PRAHA je jedním z nejúspěšnějších šermířských klubů v české republice. SC PRAHA má svoji šermírnu v nové hale sportovního centra v Praze 9 Letňanech, Tupolevova 710, vedle nákupního centra TESCO.

Za dobu své existence SC PRAHA vychovalo mnoho českých reprezentantů. Na seznamu svých úspěchů má například dvě vítězství na turnajích světového poháru, dvě stříbrné medaile z Mistrovství Evropy juniorů a nespočet domácích titulů mistrů České republiky. V současné době naší závodníci tvoří základ juniorské a seniorské reprezentace.

Naše šermířské centrum je vybaveno 16 planšemi na špičkové světové úrovni s možností trénovat každý den a s možností pořádání domácích i mezinárodních soutěží včetně světových pohárů.

Díky těmto úspěchům získalo SC PRAHA statut tréninkového střediska mládeže, která jsou v české republice pouze dvě. Tento systém umožňuje výchovu mladých šermířů od žáků až k reprezentaci České republiky.

Mnoho dalších zajímavých informací, týkající se nejen náborů a tréninků, ale i závodů a soustředění naleznete na http://www.serm-praha.cz/

Sportovní akademie P&M

Sportovní akademie P&M nabízí již 24 let širokou škálu služeb zaměřených na děti a dospělé ve všech výkonnostních kategoriích. Trenérský tým představují zkušení a úspěšní sportovci, reprezentanti ČR.

A nyní jsme rádi, že Vám můžeme představit jejich práci a hlavně prezentovat se spojením s mistryní světa, Mgr. Petrou Dočekalovou Kadlecovou, která u nás Sportovní akademii P&M vede.

Ve Sportovní akademii P&M jsou poskytovány aktivity nejen na soutěžní úrovni, ale i aktivity pro děti a dospělé, kteří sportují zejména pro radost z pohybu, chtějí trávit čas ve skvělém sportovním kolektivu a odnášet si zážitky. Máme jednoduchý cíl, naše děti i rodiče musí z tréninku odcházet s úsměvem a nadšením. To je největším poděkováním za naši snahu a dobře odvedený trénink.

Dlouholetou profesionální činností a velmi úspěšnou soutěžní historií svých závodníků Sportovní akademie P&M byla nominována na profesionální sportovní federaci s názvem IBFF FIT KIDS Czech Republic – International Bodybuilding and Fitness Federation Fit Kids.

Máte-li zájem o některé ze služeb Sportovní akademi P&M či jakýkoli dotaz, neváhejte je kontaktovat. Nezapomeňte také navštívit stránku Sportovní akademi P&M na Facebooku, kde najdete veškeré aktuální informace o dění ve Sportovní akademii P&M.

Dětské lekce

Lekce pro dospělé

SK Prosek - badminton

Náš oddíl byl založen v revoluční době roku 1968 a datuje se dodnes. První celostátní ligu jsme poprvé vyhráli v sezóně 92 – 93 vedeni vynikajícím trenérem Honzou Boháčem, jenž předal našim nejlepším hráčům své dlouholeté hráčské zkušenosti.

Naše snažení v soutěžích jednotlivců i družstev, společná soustředění a nejrůznější akce po léta zaznamenávali pečliví kronikáři. Fotografie a vybrané články z kronik oddílu najdete v této rubrice.

Stručný výčet největších úspěchů v historii oddílu:

1977 – družstvo dorostenců obsadilo 2. místo na mistrovství ČSSR – první z mnoha medailí pro naše mládežnická družstva
1980 – otevřela se nová hala ČKD Kompresory – tělocvična, v níž oddíl působí až do dnešních dnů
1982 – postup A-týmu do 1. ligy, od té doby pravidelně hraje družstvo dospělých nejvyšší soutěž
1988 – družstvo dorostu vyhrálo mistrovství ČSR
1988 a 1989 – Dana Matoušková získala 2x titul juniorské mistryně ČSFR ve čtyřhře dívek s Evou Lacinovou a Petrou Hlubučkovou, v roce 1989 vyhrála spolu s Petrem Jandou také mix
1990 – Eva Melounová získala spolu s Ladislavem Orosem titul juniorské mistryně ČSFR ve smíšené čtyřhře
1991 – žákovské družstvo vyhrálo mistrovství ČR
1992 – Jan Jurka a Radek Gregor získali titul mistrů ČSFR ve čtyřhře mužů
1992/93 – A-tým dospělých vyhrál 1. ligu (šlo o poslední ročník federální soutěže) a následně se zúčastnil badmintonového Poháru mistrů evropských zemí v Norském Kristiansandu
1994 – Dita Feiferová se stala juniorskou mistryní ČR ve dvouhře dívek a ve čtyřhře dívek spolu s Hanou Procházkovou
2000 – Pavel Kubiš a Eva Melounová získali titul mistrů ČR ve smíšené čtyřhře
2007 – Pavel Kubiš získal na mistrovství světa veteránů na Tchaj-wanu bronzovou medaili ve dvouhře mužů!
2011 a 2012 – naši hráči se 2x po sobě stali nejúspěšnějším týmem mistrovství ČR veteránů a získali dohromady deset zlatých medailí
2012 – Berta Ausbergerová se stala dvojnásobnou žákovskou mistryní ČR
2013 – Míša Zelinková se stala mistryní ČR v kategorii U15.
2014 – Berta Ausbergerová se stala mistryní ČR v kategorii U15 ve čtyřhře, získala ještě stříbro v mixu a bronz v deblu; prosečtí hráči získali medailové umístění na všech turnajích MČR a GPA všech kategorií od U13 až po U19
2015 – Václav Palán se stal mistrem ČR ve čtyřhře v kategorii U15, prosečtí hráči získali medaile na všech MČR mládeže od U13 po U19
2015 – Tomáš Krajča se dostal do výběru Top 30 trenérů mládeže v celorepublikové soutěži Díky, trenére

Více informací na http://www.badmintonprosek.cz/

Badmintoncoach

Tomáš Krajča

 Trenérské reference:
– trenér II. třídy
– absolvent Badminton Europe Summer School 2012
– školení s dánským trenérem Peterem Mouritsenem
– hlavní trenér mládeže SK Prosek Praha
– trenér mistrů ČR a medailistů z MČR v mládežnických kategoriích
– trenér pražského Regionálního centra mládeže

Hráčské zkušenosti:
– starty v extralize a 1. lize za SK Prosek Praha
– účast na republikových turnajích GPA
– absolvent Badminton School Campů pod vedením zahraničních trenérů

Co nabízím:
– individuální hodiny pro dospělé, mládež i děti
– skupinový trénink či vedení badmintonové školičky
– vedení tréninkového dne či badmintonového kempu
– sparingové hodiny
– vypracování individuálního tréninkového či kondičního plánu
– analýza videa s důrazem na chyby v technice, pohybu i taktice a jejich nápravu
– individual/group training sessions in English language

E-mail: tomas@badmintoncoach.cz 
Telefon: 725 833 043
Osobní web: www.badmintoncoach.cz

Badmintonová škola

Od září 2016 nabízíme Badmintonová školu v Letňanech. Máte-li zájem naučit své děti základům nejrychlejšího raketového sportu, neváhejte se přihlásit do nového školního roku.

Badmintonová škola je otevřena dětem od 6 let věku. Tréninky probíhají každý všední den v čase 15:00-16:30 pro mladší děti (6-9 let) a v pondělí-čtvrtek také v čase 16:30-18:00 pro pokročilejší a starší zájemce.

Hlavním trenérem školičky je Tomáš Krajča, trenér II. třídy a šéftrenér ligového oddílu SK Prosek Praha. Děti vedou zkušení trenéři z proseckého klubu a také asistenti z řad úspěšných juniorů. Tréninky jsou přizpůsobeny věku, a tak se děti mohou těšit na mnoho her, všeobecnou pohybovou průpravu a základy správného držení rakety, pohybu po kurtu a prvních úderů.

Tréninky badmintonové školičky probíhají v BB Areně (Tupolevova 710, Praha 18). Zapsat se můžete do kterékoli tréninkové skupiny až do zaplnění kapacity, a to na jeden či více tréninků v týdnu. Výše příspěvku při tréninku 1x týdně je 2 500 Kč/pololetí.

Badminton je olympijský sport, krásný ve své náročnosti, všestrannosti, rychlosti i univerzálnosti. Neváhejte si jej vyzkoušet – pro ty nejlepší může jít o začátek cesty do závodního badmintonu; všechny ale čeká spousta dobré zábavy s opeřeným míčkem a raketou!

Více informací a přihlášky:
Anežka Limanovská
info@badmintoncoach.cz

REZERVACE