SLUŽBY BB ARÉNY

_
Kavárna

Hned vedle recepce si naši hosté mohou vychutnat dobrou kávu v příjmeném prostředí Fresh Sport Baru a přitom si mohou prohlídnout emailovou poštu prostřednictvím wi-fi připojení nebo jen tak v klidu posedět a podívat se na sportovní přenosy nebo zpravodajství.
K malému zakousnutí Vám můžeme nabídnout buď něco sladkého, klasický párek v rohlíku, během turnajů je k dispozci polévka a pokud je zájem, tak se dá zabezpečit i guláš s chlebem. V nabídce naleznete pivo, pro řidiče nealko  pivo, pro dámy Frisco, spoustu nealko nápojů nebo také něco malého k doplnění energie (tyčinky a malé sladkosti)

 

Čekání na sportující děti si můžete zkrátit buď posezením přímo v kavárně nebo na galerii v 1. patře, kde se můžete kochat pohledem na své ratolesti, jak šermují nebo hrají florbal nebo badminton, je jen na Vaší fantazii, jak čas využijete. Kavárna je samozřejmě nekuřácká.

Těšíme se na Vaši návštěvu a snad budete s naší nabídkou spokojení.

Pronájem ploch

Nabízíme k samostatnému pronájmu jednotlivé sportovní haly a to jak sportovním klubům, tak i jednotlivcům. V případě zájmu je možné pronajmout i více hal pro Vaše potřeby. Sportovní haly můžete využít k uspořádání badmintonového turnaje, florbalového turnaje, tenisových zápasů a to jak pro jednotlivce, tak i pro firmy nebo také pro sportovní oddíly, kluby či svazy. Pořádali se u nás také soutěže v kick boxu, sportovním aerobiku, sportovním rockenrolu, také šermířské turnaje a spousta dalšího. Jednotlivé sportovní akce můžete najít v naší fotogalerii.

Pro Vaši akci jsme schopni nabídnout individuální přístup, stabilní internetové připojení, možnost využití kavárny a jejího občerstvení, služby příjemné recepce a kvalitní a dostatečně velké šatny a sociálního zázemí.

Vždy se snažíme domluvit a pokud možno vyjít vstříc, abyste svou sportovní akci zrealizovali v klidu a naprosté spokojenosti.

Vždy zpracováváme nabídku na základě Vašich individuálních požadavků a proto se neváhejte obrátit přímo na nás: info@bbarena.cz

Vyplétací servis

V BB areně Vám zajistíme vypletení badmintonové rakety na kvalitním přístroji od vyškoleného specialisty na vyplétání badmintonových raket.
Aktuálně vyplétáme kvalitním výpletem ASHAWAY Zymax Fire 69 (bílý) a Yonex Nanogy 95 (šedý), ale pokud máte vlastní výplet, i samotné vypletení pro Vás rádi zajistíme.

Rodinná šatna

V BB areně Vám od 1.9. 2020 nabízíme soukromou rodinnou šatnu. Pokud máte rádi soukromí a nechce se Vám využít našich společných šaten a sprch, tak tato šatna je určena právě pro Vás. V šatně najdete pohodlné posezení, dostatek odkládacích ploch, samostatné WC a sprchu. Při vstupu Vám recepční v ceně dá ručník a také Vám dá na výběr z našich nápojů (voda neperlivá, jemně perlivá, Pepsi, Pepsi Max, případně Orangina nebo Magnesia GO).

Upozorňujeme, že šatna nemá trezor a neslouží ani k úschově cenných věcí, ty stále doporučujeme vzít s sebou anebo je nechat v úschově na recepci. Šatna je k dispozici pro dva dospělé a případně jejich děti.

Šatna se nabízí jako dvouhodinový pronájem, případně další násobky 30 minut. Vstup do šatny je možný 20 minut před vlastní rezervací sportoviště a odchod ze šatny je vyžadován 20 minut po skončení pronájmu kurtu nebo sportoviště, tak abychom dokázali případně šatnu připravit pro dalšího klienta.

Cena za dvouhodinové využití je 150,- Kč (vstup je možný 20 minut před rezervací a odchod je požadován 20 minut po skončení rezervace sportoviště)

Půjčovna vybavení

V BB areně si můžete na recepci zapůjčit sportovní vybavení, které potřebujete ke hře. K dispozici jsou badmintonové rakety, tenisové rakety případně basketbalový míč. Pokud si zapomenete ručník, tak i ten Vám rádi zapůjčíme. V případě, že nebudete mít badmintonový míč nebo si zapomenete sprchové mýdlo, nemusíte se bát, že byste uvedené věci u nás nekoupili. Ceny za půjčení naleznete níže.

Položka Cena
Badmintonová nebo tenisová raketa 50 Kč
Basketbalový míč 100 Kč
Půjčení ručníku 20 Kč
REZERVACE