SLUŽBY BB ARÉNY

_
Kavárna

Hned vedle recepce si naši hosté mohou vychutnat dobrou kávu v příjmeném prostředí Fresh Sport Baru a přitom si mohou prohlídnout emailovou poštu prostřednictvím wi-fi připojení nebo jen tak v klidu posedět a podívat se na sportovní přenosy nebo zpravodajství.
K malému zakousnutí Vám můžeme nabídnout buď něco sladkého, klasický párek v rohlíku, během turnajů je k dispozci polévka a pokud je zájem, tak se dá zabezpečit i guláš s chlebem. V nabídce naleznete pivo, pro řidiče nealko  pivo, pro dámy Frisco, spoustu nealko nápojů nebo také něco malého k doplnění energie (tyčinky a malé sladkosti)

 

Čekání na sportující děti si můžete zkrátit buď posezením přímo v kavárně nebo na galerii v 1. patře, kde se můžete kochat pohledem na své ratolesti, jak šermují nebo hrají florbal nebo badminton, je jen na Vaší fantazii, jak čas využijete. Kavárna je samozřejmě nekuřácká.

Těšíme se na Vaši návštěvu a snad budete s naší nabídkou spokojení.

Pronájem ploch

Nabízíme k samostatnému pronájmu jednotlivé sportovní haly a to jak sportovním klubům, tak i jednotlivcům. V případě zájmu je možné pronajmout i více hal pro Vaše potřeby. Sportovní haly můžete využít k uspořádání badmintonového turnaje, florbalového turnaje, tenisových zápasů a to jak pro jednotlivce, tak i pro firmy nebo také pro sportovní oddíly, kluby či svazy. Pořádali se u nás také soutěže v kick boxu, sportovním aerobiku, sportovním rockenrolu, také šermířské turnaje a spousta dalšího. Jednotlivé sportovní akce můžete najít v naší fotogalerii.

Pro Vaši akci jsme schopni nabídnout individuální přístup, stabilní internetové připojení, možnost využití kavárny a jejího občerstvení, služby příjemné recepce a kvalitní a dostatečně velké šatny a sociálního zázemí.

Vždy se snažíme domluvit a pokud možno vyjít vstříc, abyste svou sportovní akci zrealizovali v klidu a naprosté spokojenosti.

Vždy zpracováváme nabídku na základě Vašich individuálních požadavků a proto se neváhejte obrátit přímo na nás: info@bbarena.cz

Vyplétací servis

V BB areně Vám zajistíme vypletení badmintonové rakety na kvalitním přístroji od vyškoleného specialisty na vyplétání badmintonových raket.
Aktuálně vyplétáme kvalitním výpletem ASHAWAY Zymax Fire 69 (bílý) a Yonex Nanogy 95 (šedý), ale pokud máte vlastní výplet, i samotné vypletení pro Vás rádi zajistíme.

Půjčovna vybavení

V BB areně si můžete na recepci zapůjčit sportovní vybavení, které potřebujete ke hře. K dispozici jsou badmintonové rakety, tenisové rakety případně basketbalový míč. Pokud si zapomenete ručník, tak i ten Vám rádi zapůjčíme. V případě, že nebudete mít badmintonový míč nebo si zapomenete sprchové mýdlo, nemusíte se bát, že byste uvedené věci u nás nekoupili. Ceny za půjčení naleznete níže.

Položka Cena
Badmintonová nebo tenisová raketa 50 Kč
Basketbalový míč 100 Kč
Půjčení ručníku 20 Kč
REZERVACE