Nábor Badmimntonové školy Letňany 2. pololetí


Nábor do Badmintonové školy Letňany

BB Arena a BadmintonCoach pořádají nábor pro Badmintonovou školu určenou zájemcům od 6 let do 9 let. Tréninky budou probíhat v těchto hodinách:

pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek
15:00-16:30

Ostatní časy jsou již bohužel obsazené.

Hlavním trenérem školy je Tomáš Krajča, trenér II. třídy a a profesionální kouč a Anežka Limanovská. Děti vedou zkušení trenéři z proseckého klubu a také asistenti z řad úspěšných juniorů. Tréninky jsou přizpůsobeny věku, a tak se děti mohou těšit na mnoho her, všeobecnou pohybovou průpravu a základy správného držení rakety, pohybu po kurtu a prvních úderů. 

Tréninky badmintonové školy probíhají v BB Areně v Letňanech (Tupolevova 710, Praha 18). Zapsat se můžete do kterékoli tréninkové skupiny až do zaplnění kapacity, a to na jeden či více tréninků v týdnu.

Badminton je olympijský sport, krásný ve své náročnosti, všestrannosti, rychlosti i univerzálnosti a zároveň je nejrychlejším raketovým sportem. Neváhejte si jej vyzkoušet – pro ty nejlepší může jít o začátek cesty do závodního badmintonu; všechny ale čeká spousta dobré zábavy s opeřeným míčkem a raketou! 

Badmintonová škola v Letňanech funguje pod oddílem SK Prosek Praha, ti nejšikovnější mohou plynule přejít do závodního oddílu a věnovat se badmintonu naplno.

Partnerem badmintonové školy je společnost Yonex, členové školičky tak budou mít nárok na slevu při nákupu raket a dalšího badmintonového vybavení

Více informací a přihlášky: 
Anežka Limanovská
info@badmintoncoach.cz
tel: 733 643 897

Nezařazené

Napsat komentář

REZERVACE