Aktuální informace o epidemii COVID-19 – informace o otevření od 16.3.2020


!!!od pondělí 16.3.2020 v omezeném režimu otvíráme!!!

Informace o otevření BB Areny

Dle nařízení vlády ze dne 13.3. můžeme od soboty 14.3. v omezeném režimu otevřít. Nicméně otevřeme až od pondělí 16.3. a navíc s určitými omezeními. Zásadním omezením je maximální počet 30 osob, které u nás mohou sportovat. S tím souvisí i omezení počtu dostupných kurtů. Veškeré tréninky florbalu, šermu, sportovní akademie byly zrušeny, také tréninky badmintonové školy byly přerušeny do odvolání.

Aktuálně jsme nastavili celkový počet dostupných badmintonových kurtů na 11, nicméně je možné se počet může časem ještě upravit. S tím souvisí i přesun rezervací, které zde již byly vloženy a bohužel jsme byli také nuceni některé rezervace zrušit. Proto Vás prosíme o případnou kontrolu v rezervačním systému, případně můžete od pondělí opět volat na recepci. Protože si uvědomujeme, že počet kurtů je hraniční, proto Vás prosím, abyste více využívali dvouhru před čtyřhrou, abychom nemuseli ještě více omezovat celkový počet.

Dalším omezením je možnost úhrady badmintonu a stolního tenisu pomocí Multisport karet. Bohužel Multisport Benefit se k nastalé situaci postavil tak, že nebude hradit uvedené služby po dobu Nouzového stavu a nastalých omezení. Proto budeme akceptovat jen úhradu hotovostí, platební kartou, pomocí předplatného (kreditu) nebo permanentky nebo pomocí platební brány PayU.

Přejeme Vám všem pevné zdraví, nervy a těšíme se na Vás.

vyhlášení nouzového stavu a upřesňujících informací

Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

REZERVACE