SPORTOVNÍ CENTRUM PRAHA

SC Praha - Centrum Sportovního šermu


Centrum sportovního šermu SC PRAHA je jedním z nejúspěšnějších šermířských klubů v české republice. SC PRAHA má svoji šermírnu v nové hale sportovního centra v Praze 9 Letňanech, Tupolevova 710, vedle nákupního centra TESCO.

Za dobu své existence SC PRAHA vychovalo mnoho českých reprezentantů. Na seznamu svých úspěchů má například dvě vítězství na turnajích světového poháru, dvě stříbrné medaile z Mistrovství Evropy juniorů a nespočet domácích titulů mistrů České republiky. V současné době naší závodníci tvoří základ juniorské a seniorské reprezentace. 


Naše šermířské centrum je vybaveno 16 planšemi na špičkové světové úrovni s možností trénovat každý den a s možností pořádání domácích i mezinárodních soutěží včetně světových pohárů.

Díky těmto úspěchům získalo SC PRAHA statut tréninkového střediska mládeže, která jsou v české republice pouze dvě. Tento systém umožňuje výchovu mladých šermířů od žáků až k reprezentaci České republiky. 
Mnoho dalších zajímavých informací, týkající se nejen náborů a tréninků, ale i závodů a soustředění naleznete na http://www.serm-praha.cz/
Sporty, které lze u nás provozovat
badminton, tenis, stolní tenis, šerm, basketbal, cvičení na míčích, rekondiční cvičení, florbal, jóga, pilates, dance fitness, Redcord a další ...
Jsme také na