SPORTOVNÍ CENTRUM PRAHA

Masáže

Nabídka masáží: 

KLASICKÁ MASÁŽ

Tato masáž napomáhá tlakem uvolňovat ztuhlé a zablokované svalstvo a klouby celého těla. Podporuje urychlení látkové výměny ve svalech a detoxikaci organismu. Zlepšuje celkový vzhled a navrací pokožce pružnost. Klasická masáž je také velmi relaxační a dochází u ní k uvolnění napětí a stresu. Navodí duševní pohodu a dodá Vašemu tělu novou energii.

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Lymfodrenáž prováděná manuálně je speciální jemná technika urychlující tok lymfy mízním řečištěm bez navýšení přítoku do lymfatického systému. Tím tato technika napomáhá zmenšení otoku končetin. Díky lymfodrenáži můžeme z těla dostat nahromaděné toxické látky, které jsou jinak pro tělo škodlivé. Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitní systém. V neposlední řadě také pomůže rozprouděním lymfy ženám v boji s celulitidou. Pomerančová kůže totiž vzniká usazováním odpadních látek, tuku a vody v podkoží. Další nespornou výhodou je, že lymfodrenáž napomáhá ke zlepšení metabolismu a zlepšení fyzické kondice, což může vést k úbytku váhy.

ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ

Jedná se o manuální, velice účinnou masáž, která pomáhá v boji proti celulitidě, formování postavy, zlepšení kvality pokožky a při únavě nohou. Tato masáž je jedinečná ve svém působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží. 

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Sportovní masáž využívá techniky klasické masáže. Před výkonem má celkově posilující účinky a jako součást tréninkového plánu zvyšuje tělesnou a duševní zdatnost. Naproti tomu relaxační masáž po sportovním výkonu napomáhá k regeneraci organismu a urychluje odplavení kyseliny mléčné a uvolnění svalstva.

KINEZIOTAPING

Kineziotaping je moderní a velice vyhledávaná technika v regeneraci a rehabilitaci. Prokrvením pod ošetřeným místem dochází k urychlení regenerace problematických partií jako jsou svaly, šlachy, vazy a podobně. Svým velmi šetrným a ozdravným způsobem prodlužuje účinek masáží.

A DALŠÍ.....

Celkovou nabídku masáží najdete zde, případně se můžete domluvit na emailu: sapmterapie@seznam.cz
Sporty, které lze u nás provozovat
badminton, tenis, stolní tenis, šerm, basketbal, cvičení na míčích, rekondiční cvičení, florbal, jóga, pilates, dance fitness, Redcord a další ...
Jsme také na