SPORTOVNÍ CENTRUM PRAHA

Kavárna Fresh Sport BarHned vedle recepce si naši hosté mohou vychutnat dobrou kávu v příjmeném prostředí Fresh Sport Baru a přitom si mohou prohlídnout emailovou poštu prostřednictvím wi-fi připojení nebo jen tak v klidu posedět a podívat se na sportovní přenosy nebo zpravodajství.
K malému zakousnutí Vám můžeme nabídnout buď něco sladkého, klasický párek v rohlíku, během turnajů je k dispozci polévka a pokud je zájem, tak se dá zabezpečit i guláš s chlebem. V nabídce naleznete pivo, pro řidiče nealko  pivo, pro dámy frisco, spoustu nealko nápojů nebo také něco malého k doplnění energie (tyčinky a malé sladkosti)

Čekání na sportující děti si můžete zkrátit buď posezením přímo v kavárně nebo na galerii v 1. patře, kde se můžete kochat pohledem na své ratolesti, jak šermují nebo hrají florbal nebo badminton, je jen na Vaší fantazii, jak čas využijete. Kavárna je samozřejmě nekuřácká.

Těšíme se na Vaši návštěvu a snad budete s naší nabídkou spokojení.
Sporty, které lze u nás provozovat
badminton, tenis, stolní tenis, šerm, basketbal, cvičení na míčích, rekondiční cvičení, florbal, jóga, pilates, dance fitness, Redcord a další ...
Jsme také na