SPORTOVNÍ CENTRUM PRAHA

DZO - ortopedická zdravotní obuv

DZO s.r.o. je česká společnost, která se zabývá výrobou kvalitní ortopedické obuvi, individuální obuvi pro děti a dospělé a v neposlední řadě také speciální obuvi pro diabetiky.

Obuv vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, které splňují přísné hygienické požadavky. Naše obuv je klinicky testována a od roku 2004 máme oprávnění užívat ochranné známky ŽIRAFA a Česká kvalita. Dokladem kvality naší práce je i certifikát ISO 9001. Naše obuv zaručuje zdravý vývoj kostry a svalů nohy dítěte. 


Individuální ortopedickou obuv vyrábíme přesně dle požadavků pacienta - zákazníka a dle doporučení jeho lékaře. Základem je přesné naměření nohy pacienta, následně si pacient vybere vzor, barvy a druh zapínání. Výsledkem je obuv, která splňuje jak estetické požadavky, tak především zdravotní.

Naše společnost má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami, a proto mohou naši zákazníci, po doporučení lékařem, až čtvrtletně čerpat příspěvek na nákup obuvi.

informace pro klienty:
DZO s.r.o. - pobočka Praha
BB Arena
Tupolevova 710
190 00 Praha 9

mobil: +420 603 882 851

Kudy k nám: metrem C na zastávku Letňany, dále přestup na autobus č. 110, 140 nebo 183 na zastávku Tupolevova.

Otevírací doba:
Pondělí 13:00 - 16:00
Úterý 13:00 - 16:00
Čtvrtek 13:00 - 16:00
Pátek po domluvě
Po telefonické dohodě kdykoliv.

veškeré informace najdete na www.dzo.cz
Sporty, které lze u nás provozovat
badminton, tenis, stolní tenis, šerm, basketbal, cvičení na míčích, rekondiční cvičení, florbal, jóga, pilates, dance fitness, Redcord a další ...
Jsme také na