Fotogalerie

Turnaje

Mistrovství ČR v šermu kordem žáků a žaček 2017

přidáno 6.6.2017
Sbírkou všech 4 titulů Mistrů ČR a celkem 9 medailemi ze 14 se můžou pochlubit naši závodníci po víkendovém MČR v kordu do 15let.
Na domácích planších v Letňanech v sobotu 3.6. vybojovali titul Mistrů ČR v kategorii do 15let Veronika Bieleszová a Jonáš Kalus! K nim přidaly 2. místo Tereza Havlínová, 3. Patrície Prokšíková a 7. Eva Štěpánová. Mezi žáky byli bronzoví Robert Klaus a Václav Štěpán!

V nedělní soutěži žáků zvítězilo družstvo ve složení Kalus J., Klaus R., Pohnan K. a Štěpán V. Mezi žačkami pak za zlatou Bieleleszovou V., Havlínovou T. a Prokšíkovou P. skončilo navíc na 2. místě další družstvo SC ve složení Devincenzo F., Hadererová A. a Štěpánová E.