SPORTOVNÍ CENTRUM PRAHA

Aktuality

Nábor nových členů do Badmintonové školy

přidáno 9.9.2019
Nábor do Badmintonové školy Letňany

BB Arena a BadmintonCoach otevírají od září 2019 badmintonovou školu určenou zájemcům od 6 let věku. Tréninky v pozdějších časech 16:30 - 18:00 již bohužel máme obsazeny, ale pro mladší děti, které trénují v čase 15:00 - 16:30 máme stále volná místa.

Trénujeme každý den v :

15:00-16:30

Hlavním trenérem školy je Tomáš Krajča, trenér II. třídy a a profesionální kouč a Anežka Limanovská. Děti vedou zkušení trenéři z proseckého klubu a také asistenti z řad úspěšných juniorů. Tréninky jsou přizpůsobeny věku, a tak se děti mohou těšit na mnoho her, všeobecnou pohybovou průpravu a základy správného držení rakety, pohybu po kurtu a prvních úderů.


Tréninky badmintonové školy probíhají v BB Areně v Letňanech (Tupolevova 710, Praha 18). Zapsat se můžete do kterékoli tréninkové skupiny až do zaplnění kapacity, a to na jeden či více tréninků v týdnu.

Badminton je olympijský sport, krásný ve své náročnosti, všestrannosti, rychlosti i univerzálnosti a zároveň je nejrychlejším raketovým sportem. Neváhejte si jej vyzkoušet – pro ty nejlepší může jít o začátek cesty do závodního badmintonu; všechny ale čeká spousta dobré zábavy s opeřeným míčkem a raketou!

Badmintonová škola v Letňanech funguje pod oddílem SK Prosek Praha, ti nejšikovnější mohou plynule přejít do závodního oddílu a věnovat se badmintonu naplno.

Partnerem badmintonové školy je společnost Yonex, členové školičky tak budou mít nárok na slevu při nákupu raket a dalšího badmintonového vybavení


Více informací a přihlášky:
Anežka Limanovská
info@badmintoncoach.cz
tel: 733 643 897


Detailní informace najdete na přiloženém letáku školy, který najdete zde.
Sporty, které lze u nás provozovat
badminton, tenis, stolní tenis, šerm, basketbal, cvičení na míčích, rekondiční cvičení, florbal, jóga, pilates, dance fitness, Redcord a další ...
Jsme také na