SPORTOVNÍ CENTRUM PRAHA

Aktuality

Nábor do badmintonové školy Letňany probíhá

přidáno 1.9.2017

Nábor do badmintonové školy v Letňanech


BB Arena a BadmintonCoach otevírají od září 2017 badmintonovou školičku určenou zájemcům od 6 let věku. Tréninky budou probíhat v těchto hodinách:

pondělí, úterý, středa, čtvrtek
15:00-16:30 (určeno zejména dětem narozeným v letech 2007-2010)
16:30-18:00 (určeno zejména dětem narozeným v letech 2004-2006)
pátek:
15:00-16:30 (určeno dětem narozeným v letech 2006-2010)

Hlavním trenérem školičky je Tomáš Krajča, trenér II. třídy a a profesionální kouč. Děti vedou zkušení trenéři z proseckého klubu a také asistenti z řad úspěšných juniorů. Tréninky jsou přizpůsobeny věku, a tak se děti mohou těšit na mnoho her, všeobecnou pohybovou průpravu a základy správného držení rakety, pohybu po kurtu a prvních úderů.

Ostatní trenéři:
Anežka Limanovská
Karolína Krajčová
Michaela Zelinková
Petr Smoček

Tréninky badmintonové školičky probíhají v tělocvičně BB Areny v Letňanech (Tupolevova 710, Praha 18). Zapsat se můžete do kterékoli tréninkové skupiny až do zaplnění kapacity, a to na jeden či více tréninků v týdnu. Výše příspěvku při tréninku 1x týdně je 2 500 Kč/pololetí.

Badminton je olympijský sport, krásný ve své náročnosti, všestrannosti, rychlosti i univerzálnosti a zároveň je nejrychlejším raketovým sportem. Neváhejte si jej vyzkoušet – pro ty nejlepší může jít o začátek cesty do závodního badmintonu; všechny ale čeká spousta dobré zábavy s opeřeným míčkem a raketou!

Badmintonová školička v Letňanech funguje pod oddílem SK Prosek Praha, ti nejšikovnější mohou plynule přejít do závodního oddílu a věnovat se badmintonu naplno.

Partnerem badmintonové školičky je společnost Yonex, členové školičky tak budou mít nárok na slevu při nákupu raket a dalšího badmintonového vybavení


Více informací a přihlášky:
Anežka Limanovská
info@badmintoncoach.cz


Detailní informace najdete na přiloženém letáku školičky, který najdete zde.
Sporty, které lze u nás provozovat
badminton, tenis, stolní tenis, šerm, basketbal, cvičení na míčích, rekondiční cvičení, florbal, jóga, pilates, dance fitness, Redcord a další ...
Jsme také na